Друк
PDF

Про конкурс "Колосок весняний - 2012"

АСТРО-ГЕО-ЕКО-КОЛОСОК-весняний

Мета конкурсу “КОЛОСОК-весняний” – пропедевтика астрономії та екології, розширення та поглиблення знань з географії.  Спеціальна тема весняного конкурсу у 2011 році – “Розвиток поглядів на Землю та Всесвіт”.

Формат завдань

1-2 класи – три блоки по 5 завдань 

3-4 класи – три блоки по 10 завдань
5-6 класи – три блоки по 10 завдань
7-8 класи – три блоки по 10 завдань
9-10 класи – три блоки по 10 завдань

Усі завдання оцінюються у 12 балів. Правильною є лише одна відповідь. 
Усі завдання оцінюються у 6 балів. Може бути одна, дві або три правильні відповіді.

МАКСИМАЛЬНА СУМА БАЛІВ-180

Структура завдань для 1-4 класів. Завдання складаються з трьох блоків:
“ШВИДКИЙ КОЛОСОК” (короткі запитання, лаконічні відповіді);
“РОЗУМНИЙ КОЛОСОК” (запитання у вигляді казки-історії);
“КМІТЛИВИЙ КОЛОСОК” (задачі на логіку та кмітливість, які сприяють вивченню природничих термінів).
Структура завдань для 5-10 класів.
“ШВИДКИЙ КОЛОСОК” (короткі запитання, лаконічні відповіді);
“АСТРО-ГЕО-КОЛОСОК” (запитання, спрямовані на пропедевтику та поглиблення знань з географії та астрономії);
“ЕКО-КОЛОСОК” (запитання, спрямовані на пропедевтику екологічних знань).

Нагородження координаційних центрів.

  1. Диск, на якому записана книга “МІСЯЦЬ” серії “БІБЛІОТЕЧКА КОЛОСКА” надсилається у всі координаційні центри. Просимо координаторів дати можливість учасникам скопіювати інформацію.
  2. Безкоштовна передплата журналу “КОЛОСОК”. Якщо у координаційному центрі 50 і більше учасників 3-10 класів, разом із Заявкою на участь у конкурсі надсилайте заповнений на адресу школи бланк на передплату журналу “КОЛОСОК” на друге півріччя. Передплатний індекс українською мовою – 92405, російською – 89460.
  3. Безкоштовна передплата газети “КОЛОСОЧОК”. Якщо у координаційному центрі 20 і більше учасників 1-2 класів, разом із Заявкою на участь у конкурсі надсилайте заповнений на адресу школи бланк на передплату газети “КОЛОСЧОК” на друге півріччя. Передплатний індекс – 89454. Матеріали газети допоможуть учителю адаптуватися до нових державних стандартів для початкової школи. Оплачені абонементи координатор отримає разом із призами та сертифікатами для учасників.

Нагородження учасників. За підсумками конкурсу учасники нагороджуються сертифікатами відповідно кількості набраних балів (“Золотий колосок”,   “Срібний  - номінація “Швидкий КОЛОСОК”, “Срібний – номінація “Асторо-гео-КОЛОСОК” ,  “Срібний – номінація  “Еко-КОЛОСОК” , для 1-4 класів - “Розумний КОЛОСОК” та “Кмітливий КОЛОСОК”). Для кожного учасника буде виготовлено значок. Учасник має право скопіювати диск з книжкою “МІСЯЦЬ”, який надсилається координаторові.