Друк

Перший дзвоник!

Махнувши на прощання солом'яним капелюхом, сховалось за обрієм літо...

Вулиці наповнились дитячим сміхом . 1 вересня гамірливі дитячі юрби живими струмочками покотились по доріжках, протоптаних до шкільних ґанків. Такий живий струмочок приніс радісний плескіт дитячих голосів і на подвір»я НВК№240 «Соціум».

І розцвіло все навколо різними барвами! Зустрічі, сміх, радість, спогади й надії на майбутнє заповнили простір! І ось почалася святкова лінійка.
Єдність учнів та вчителів проявилася під час патріотичного флешмобу «З Україною в серці» . Коли діти опинились під жовто – блакитним прапором, як під охороною і захистом предків, – сльози забриніли у всіх на очах!
Щемливою була мить, коли у небо злетіли кульки із бажаннями першачків. Хотілося тоді тільки одного – просити Бога, щоб все загадане збулося.
Наша школа завжди переймається долею своїх випускників. А коли вони досягають певних висот, то щиро радіє за них і пишається собою. Ось і сьогодні до нас на святкову лінійку завітав наш колишній випускник, а нині молодий і завзятий депутат КМДА Михайленко Владислав Олегович. Саме він і взяв участь у нагородженні наших шкільних героїв Бучинського Олексія та Бучинської Уляни, учнів 7-Б класу. Влітку вони подарували людині другий шанс на життя - врятували потопаючого.

І ось нарешті довгожданий перший дзвінок! І поплив бурхливий живий потік до шкільних дверей... Далі розплився по класних кімнатах і все стихло...
Ну от тепер точно – літо, прощай! За рік зустрінемось!

Здрастуй, школо!