Друк

«…По вулицях ходила…»

rYX4p6zwbQ0

 

27.09.2016 команда нашого закладу взяла участь у краєзнавчій грі «…По вулицях ходила…»

 Мета даного заходу - ретельне вивчення історії Оболонського району та дослідження цікавих об’єктів Оболоні. Гра проводиться за аналогом гри «квест». За умовами гри команди, у супроводі керівника, за отриманими описами (фото, ребус, логічна загадка, опис, шифрограма) повинні визначити об’єкт, що знаходиться на території мікрорайонів, дістатися до нього, виконати завдання, запропоноване суддею, який знаходиться на етапі, та, отримавши опис наступного пункту, вирушити до нього.

 Під час гри учнівська молодь району знайомиться з історією створення та розвитку Оболонського району, вивчає соціальну інфраструктуру, освіту, архітектуру, культуру, транспортну систему та промисловість рідного району.

 Наш заклад в заході представляли учні восьмих класів на чолі із керівником команди Кобзар Мариною Олександрівною. На учасників чекали різні завдання: орієнтування на місцевості, відповіді на складні питання. На весь квест виділили дві години. Як розповідають всі учасники заходу було весело та цікаво. Їм дуже швидко вдалося впоратися з поставленими цілями. Хлопці та дівчата виклалися на сто відсотків та посіли восьме місце.