Друк

«НАША ПОЛІЦІЯ - НАС БЕРЕЖЕ!»

YkEt7YrkvNA

Співробітники сектору ювенальної превенції спільно із працівниками відділу кадрового забезпечення організували для школярів Оболонського району конкурс дитячого малюнку «Вродлива поліція».

У заході взяли участь близько 160 юних талантів. «Моя поліція мене береже!» - головне гасло, яке обрали учні для підпису робіт. Своїми малюнками діти показали власне бачення професії правоохоронця: хто такі поліцейські та яку роль у суспільстві вони виконують. При цьому діти зображали не лише правоохоронців, а й цілі сюжетні лінії, де поліцейські затримують небезпечних правопорушників, захищаючи людей. В уявленні юних художників поліцейські постають красивими, сильними та відважними. Усі малюнки сповнені довірою та надією до професії поліцейського. Співробітники Оболонського управління поліції отримали «творчі привіти» від учнів своїх підшефних навчальних закладів.
- Такі малюнки надають впевненості у власних силах та надихають на професійні звершення. Мати підтримку населення, особливо дітей, це надзвичайно важливо для успішного виконання своїх професійних обов’язків, - поділилися своїми емоціями поліцейські.
Правоохоронці щиро вдячні всім школярам за участь у конкурсі. Переможця обере компетентне журі та нагородить цінними подарунками.
Наш заклад також долучився до цього конкурсу.

mFdL3fKMQUQ

ASwm7nsfJOA

gKn89qQ42RA