Друк

Конференція для батьків учнів 7 та 9 класів

ll4d-HzrlnA

23 лютого 2017 року в актовому залі навчально-виховного комплексу №240 «Соціум» відбулася конференція для батьків учнів 7,9-х проліцейних класів щодо майбутньої профілізації.

Гонтар Інна Миколаївна, директор закладу, ознайомила батьків із упровадженням  мультипрофільного навчання в 8,10- класах. Були детально розглянуто переваги даного типу навчання, охарактеризовано систему розподілу годин за різними рівнями змісту освіти. Батьки мали змогу переконатися у результативності мультипрофільного навчання за допомогою порівняльного моніторингу навчальних досягнень з предметів профільного змісту освіти.

Манілова Марина Анатоліївна, заступник директора з НВР старших класів, особливу увагу звернула на попередній вибір профільних предметів учнів 8, 10-х класів, а також  на досягнення ліцеїстів, зокрема участь у районних та міських олімпіадах, Всеукраїнських конкурсах, міжнародних конференціях і турнірах, у проектній діяльності.

Боброва Олена Валентинівна, психолог закладу, розповіла про результати психолого-педагогічної діагностики щодо профілізації учнів проліцейних класів.

Батьки зацікавлені цією формою організації навчання, зокрема її варіативністю та результативністю навчально-виховного процесу.

bpJLGKrG ts

tyLaJG01LZw

TZ85mwGKJw8