Друк

Оздоровлення

Згідно наказу Міністерства соціальної політики України про затвердження плану – графіку розподілу путівок на оздоровлення дітей повідомляємо, що на Оболонський район надано 12 (дванадцять) безкоштовних путівок до ДПУ "МДЦ "Артек" (Пуща Водиця)» (Київ), для дітей Оболонського району віком від 8 до 16 років включно пільгових категорій з 05.05.2018 по 25.05.2018 року.

Путівки фінансуються за рахунок державного бюджету, тобто безкоштовні, та надаються дітям пільгових категорій раз на календарний рік.

Безкоштовні путівки надаються дітям пільгових категорій Оболонського району:

1.дітям-сиротам;

2.дітям, позбавленим батьківського піклування;

3.дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

4.дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

5.дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

6.дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

7.дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

8.дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

БАЖАЮЧІ – Заяву та відповідні документи надати до 25.04.2018 до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  за адресою: вул. Тимошенка, б. 16, к. 224.

Електронна адреса: vcmc@ukr.net

Інформація за т. 419-62-94.