Друк

Оздоровлення ДП «МДЦ «Артек» ,ДП«УДЦ «Молода гвардія»(Одеса)

Інформація про оздоровлення
 •  
Документи на оздоровлення
 •  
Заява

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту в період зимових канікул займається оздоровленням дітей Оболонського району категорійних груп за рахунок державного бюджету та надають путівки дітям пільгових категорій раз на календарний рік. На оздоровлення та відпочинок направляються діти віком від 7 до 17 років (включно).

Путівки фінансуються за рахунок державного бюджету та надаються дітям пільгових категорій раз на календарний рік. Путівки надаються в Київську, Львівську або Івано-Франківську область, орієнтовні дати 22.12.2018-04.01.2019 на 14 днів.

Безкоштовні путівки надаються дітям пільгових категорій Оболонського району:

 1. 1.дітям-сиротам;
 2. 2.дітям, позбавленим батьківського піклування;
 3. 3.дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
 4. 4.дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
 5. 5.дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
 6. 6.дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
 7. 7.дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
 8. 8.дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
 9. 9.дітям із багатодітних сімей;

10. для талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіади

Із частковою оплатою в розмірі 10 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):

 1. 1.дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до    пункту 19 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ”;
 2. 2.для талановитих та обдарованих дітей – переможців всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіади.

 

Із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):

 1. для талановитих та обдарованих дітей – переможців міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіади;
 2. для відмінників навчання.

Із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):

 1. для дітей, які перебувають на диспансерному обліку;
 2. для талановитих та обдарованих дітей – переможців районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіади;
 3. дітям, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи 

Заяву, відповідні документи надавати до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  за адресою: вул. Тимошенка, б. 16, к. 224.  

Години прийому:    Вівторок  – 14-00 – 17-00,

                                  Четвер –      10-00 – 13-00

                                                                Інформація за т. 419-62-94