Друк
PDF

Групи продовженого дня

У НВК №240 «Соціум» працює 13 груп продовженого дня. У групах продовженого дня вся навчальна і позакласна робота учнів проводиться в раціональному режимі під керівництвом досвідчених вихователів, які мають вищу освіту і нагороди. Комплектуються групи з учнів одного класу. До послуг учнів у другій половині дня – бібліотека, спортивний, хореографічний і  актовий зали, ігрова кімната, кімната спортивної реабілітації. Обов’язкове гаряче харчування як за кошти батьків, так і за кошти бюджету. До кожної дитини вихователі підбирають «ключики», спрямовують свою роботу на гармонійний та всебічний розвиток особистості.

gpd-1 gpd-2

Після виконання домашнього завдання учні мають можливість розвивати свої здібності в шкільних гуртках і в Дитячому оздоровчо-екологічному центрі.

gpd-3 gpd-4

gpd-5 gpd-6

Велику увагу приділяють вихователі фізкультурно-здоровчій роботі з молодшими школярами. Обов’язково проводять фізкультхвилинки і фізкультпаузи під час виконання домашнього завдання, спортивні змагання.

gpd-7 gpd-8

gpd-9

Разом з батьками вихователі і діти проводять свята Нового року,  День матері, Мова моя солов’їна, Осінній вернісаж, дні народження тощо.

gpd-10 gpd-11

gpd-12 gpd-13

gpd-14 gpd-15

Для всебічного розвитку дитини вихователі організовують екскурсії до музеїв, на фабрики, заводи.

gpd-16 gpd-17

gpd-18 gpd-19